عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی http://www.arousdamad.net نقد و بررسی تخصصی خدمات عروسی برای پارسی زبانان | تالار های پذیرایی - تشریفات عروسی و... Wed, 18 Apr 2018 12:01:44 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.5 http://www.arousdamad.net/wp-content/uploads/2016/10/cropped-logoo-arousdamad-32x32.png عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی http://www.arousdamad.net 32 32 تالارهاي پذيرايي با قيمت هاي شكسته شده http://www.arousdamad.net/%d8%aa%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%a7%d9%8a-%d9%be%d8%b0%d9%8a%d8%b1%d8%a7%d9%8a%d9%8a-%d8%a8%d8%a7-%d9%82%d9%8a%d9%85%d8%aa-%d9%87%d8%a7%d9%8a-%d8%b4%d9%83%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%b4%d8%af%d9%87/ http://www.arousdamad.net/%d8%aa%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%a7%d9%8a-%d9%be%d8%b0%d9%8a%d8%b1%d8%a7%d9%8a%d9%8a-%d8%a8%d8%a7-%d9%82%d9%8a%d9%85%d8%aa-%d9%87%d8%a7%d9%8a-%d8%b4%d9%83%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%b4%d8%af%d9%87/#respond Wed, 18 Apr 2018 11:56:38 +0000 http://www.arousdamad.net/?p=1669 تالارهاي پذيرايي با قيمت هاي شكسته شده خسرو ابراهیمی‌نیا گت: بیش از ۸۰ درصد از تالارهای پذیرایی در تهران با نفری ۲۰ هزار تومان به مهمانان خود خدمات ارائه می‌دهد. به گزارش عروس داماد نیوز، این روزها بسیاری از مردم تمایل دارند که جشن‌ها و مهمانی‌های خود را در باغ‌های خارج شهر برگزار کنند؛ چراکه در …

نوشته تالارهاي پذيرايي با قيمت هاي شكسته شده اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>

تالارهاي پذيرايي با قيمت هاي شكسته شده

خسرو ابراهیمی‌نیا گت: بیش از ۸۰ درصد از تالارهای پذیرایی در تهران با نفری ۲۰ هزار تومان به مهمانان خود خدمات ارائه می‌دهد.

به گزارش عروس داماد نیوز، این روزها بسیاری از مردم تمایل دارند که جشن‌ها و مهمانی‌های خود را در باغ‌های خارج شهر برگزار کنند؛ چراکه در این محل‌ها محدودیتی برای مهمانی‌ها وجود ندارد. اما همین مسئله باعث شده است که بازار تالارهای پذیرایی کساد شود و آنها برای جذب مشتری به حداقل سود کفایت کنند.

رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجاللس بابیان درحال‌حاضر بیشتر تالارهای پذیرایی در تهران خالی هستند، بیان کرد: در سال‌های گذشته همواره در آستانه جشن مبعث تمام سالن‌های پذیرایی رزرو شده بود؛ این در حالی است که در سال جاری بیش از ۷۰ درصد از تالارهای پذیرایی به اصطلاح خالی هستند.

وی با اشاره به نامساعد بودن وضعیت اقتصادی جوانان، افزود: فشارهای اقتصادی باعث شده است که خانواده‌های ایرانی، چندان تمایلی به برگزاری جشن عروسی از خود نشان ندهد. بیشتر جوانان بعد از خطبه عقد ترجیح می‌دهند که با رفتن به ماه عسل زندگی خود را آغاز کنند.

به گفته وی؛ قیمت یک پرس جوجه کباب و یا چلوکباب به‌همراه سالاد و نوشابه در بیش از ۸۰ درصد از تالارهای پذیرایی، ۲۰ هزار تومان است.

ابراهیمی‌نیا به مردم توصیه کرد پیش از عقد قرارداد از داشتن جواز کسب تالار اطمینان حاصل کنند. و قرارداد را یا با خود رئیس تالار و یا مباشر او منعقد کنند. متاسفانه گاهی پیش آمده است که برخی کارمندان خود را به‌عنوان رییس تالار معرفی کرده و اینگونه تخلف کردند.

این فعال اقتصادی بابیان اینکه مشتریان حتما یک نسخه از قرارداد را پیش خود نگه دارند، خاطر نشان کرد: اتحادیه خود را نسبت به مشتریان مسئول می‌دادند و باجدیت ظرف کمتر از ۲۴ ساعت به شکایات آنها رسیدگی می‌کند.

بنا بر این گزارش، هزینه اجاره تالار پذیرایی برای یک شب به قرار زیر است؛ هزینه ورودی سالن‌ حداقل ۳۰۰ هزار تومان، ۱۰ درصد حق سرویس و ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده.

با ما سبک زندگی اقتصادی خود را «گسترش» دهید

نوشته تالارهاي پذيرايي با قيمت هاي شكسته شده اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
http://www.arousdamad.net/%d8%aa%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b1%d9%87%d8%a7%d9%8a-%d9%be%d8%b0%d9%8a%d8%b1%d8%a7%d9%8a%d9%8a-%d8%a8%d8%a7-%d9%82%d9%8a%d9%85%d8%aa-%d9%87%d8%a7%d9%8a-%d8%b4%d9%83%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%b4%d8%af%d9%87/feed/ 0
نکات تغذیه ای قبل عروسی https://www.arousdamad.net/%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d8%ba%d8%b0%db%8c%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3%db%8c/ https://www.arousdamad.net/%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d8%ba%d8%b0%db%8c%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3%db%8c/#respond Mon, 19 Feb 2018 06:30:36 +0000 http://www.arousdamad.net/?p=1664   نکات تغذیه ای قبل عروسی   به میمنت و مبارکی عروسی در پیش دارید و خودتان را برای جشن پیوند آسمانی‌تان آماده می‌کنید. شکی نیست که می‌خواهید همه‌چیز عالی و بی‌نقص باشد. اما لازمه‌ی این کار این است که قبل از هر چیزی خودتان سرحال و سالم باشید. برای همین لازم است مراقب تغذیه‌تان …

نوشته نکات تغذیه ای قبل عروسی اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
 

نکات تغذیه ای قبل عروسی

 

به میمنت و مبارکی عروسی در پیش دارید و خودتان را برای جشن پیوند آسمانی‌تان آماده می‌کنید. شکی نیست که می‌خواهید همه‌چیز عالی و بی‌نقص باشد. اما لازمه‌ی این کار این است که قبل از هر چیزی خودتان سرحال و سالم باشید. برای همین لازم است مراقب تغذیه‌تان باشید.خیلی از عروس و دامادها قبل  و روز عروسی‌شان آن‌قدر مشغول کارهای مختلف هستند که حتی غذا خوردن را فراموش می‌کنند و البته عده‌ای‌ هم چیزهایی می‌خورند که مناسب نیست.در مقاله نکات تغذیه ای قبل عروسی چند نمونه از خوردنی‌هایی را ذکر می‌کنیم که قبل از شب عروسی نباید میل کنید. لطفاً با ما همراه باشید.

 

نکات تغذیه ای قبل عروسی

کافئین

اولین چیزی که باید یادتان باشد این است که کافئین روی بدن تأثیر می‌گذارد. دقیق‌تر بگوییم کافئین برخی افراد را عصبی می‌کند. حتماً شما هم دوست ندارید روز عروسی‌تان بی‌تاب و عصبی باشید برای همین هم یادتان باشد قهوه و یا نوشیدنی‌های کافئین دار ننوشید. اگر یکی از آن افرادی هستید که به مصرف قهوه عادت دارید سعی کنید از چند هفته قبل از جشن عروسی‌تان مصرف آن را کم کنید و شب مراسمتان از مصرف آن بپرهیزید. اگر بخواهید به‌یک‌باره مصرف قهوه را قطع کنید بدون شک دچار سردرد و خستگی خواهید شد. بهترین نوشیدنی در روزهای قبل از عروسی آب است. نوشیدن آب باعث می‌شود که بدنتان به میزان کافی آب داشته باشد به خاطر اینکه حتی دهیدراته شدن بدن(یعنی کمبود آب بدن) هم باعث می‌شود که کم انرژی باشید و احساس خستگی بکنید.

آدامس

خیلی‌ها آدامس می‌جوند تا دهانشان خوشبو شود. البته لازم است که در طول مراسم نفس خوشبویی داشته باشید اما آدامس جویدن راه‌حل مناسبی نیست. به خاطر این‌که با جویدن آدامس، باد زیادی وارد معده‌تان می‌شود و همین مسئله هم باعث نفخ معده و گاز می‌شود.

میوه‌ی خشک‌شده

برگه‌های خشک‌شده‌ی میوه با وجودیکه سرشار از ویتامین‌ها و موادِ معدنی هستند، به خاطر قندِ موجود در آن و نهایتاً تولیدِ گاز، نباید مصرف شود.

سبزی‌ها خام

سبزی‌هایی مانند کلم پیچ، گل‌کلم، جوانه‌ها، کلم بروکسل و کلم برو کلی موجب نفخ  شدیدِ معده می‌شوند. حواستان به مصرف کرفس و خیار (بخصوص روز قبل از جشن عروسی) نیز باشد چون این سبزی‌ها ادرارآور هستند.

نکات تغذیه ای قبل عروسی
نکات تغذیه ای قبل عروسی

 

غلاتِ صبحانه (کورن فلکس)

خوردنِ غلات صبحانه باعث می‌شود که شما بیشتر به سمتِ شیرینی‌جات بروید. بعلاوه ی اینکه بسیار دیرهضم هستند.

لبنیات با طعم میوه‌ها

جامعه‌ی پزشکان براین باورند که عموماً لبنیات نفاخ است و لبنیات میوه‌ای هم که جای خودش را دارد. شما با خوردن آن‌ها فقط هوا را وارد بدن خود می‌کنید.

 تنقلات و غذاهای بی‌ارزش

برنامه‌ریزی برای عروسی باعث می‌شود دچار استرس شوید، اما یک پیتزای بزرگ، سیب‌زمینی سرخ‌کرده یا دونات می‌تواند برای مدتی شمارا از زیر این فشار بیرون بیاورد. ازآنجاکه غذاهای چرب به‌کندی هضم می‌شوند ممکن است پس از خوردنشان احساس کنید میان تنه لباس، برایتان تنگ‌شده است. این نوع غذا‌ها باعث می‌شود قند خونتان به‌شدت بالا برود که منجر به هوس غذاهای قندی می‌شود و تأثیر بدی روی سطح انرژی دارد.

 لوبیا‌ها

دلیل اینکه به لوبیا‌ها میوه جادویی می‌گویند این است که حاوی نوعی قند هستند که توسط بدن قابل‌هضم نیست. وقتی این قند به روده بزرگ می‌رسد، باکتری‌ها تلاش می‌کنند این قند را بشکنند و گازی که حاصل می‌شود نتیجه همین تلاش است. برای اینکه میزان این گاز‌ها را تا روز موعود، پایین نگه‌دارید منابع پروتئینی مانند مرغ و ماهی را جایگزین این نوع غذا بکنید.

 لبنیات

بااینکه همه به لبنیات حساس نیستند، یکی از غذاهای شایعی است که خیلی‌ها با هضم آن به مشکل می‌خورند و درنتیجه دچار نفخ، پف‌کردگی و گرفتگی می‌شوند. یک یا دو هفته قبل از عروسی بهتر است مصرف لبنیات را قطع کنید. یک استثنا در این قانون، خوردن وعده‌ای کوچک ماست یونانی است. مواد فعال موجود در ماست یونانی به بدن کمک می‌کنند بتواند سریع‌تر غذا‌ها را هضم کند.

شیرین‌کننده‌های مصنوعی

شاید با خود فکر کنید، با جایگزین کردن قند مصنوعی به‌جای قند طبیعی به خود لطف کرده‌اید، اما عجله نکنید، هضم الکل قند که معمولاً در نوشابه‌های رژیمی، شکلات‌های بدون قند و شیرین‌کننده‌های مصنوعی پیدا می‌شود برای بسیاری از افراد دشوار است و منجر به نفخ و ناراحتی می‌شود. پس قبل از رسیدن به‌روز موردنظر، غذاهایی که چنین موادی در آن‌ها به‌کاررفته را استفاده نکنید تا سبک‌تر باشید.

 

نکات تغذیه ای قبل عروسی
نکات تغذیه ای قبل عروسی

 

غذاهای نمکی

مقداری نمک اینجا، مقداری آنجا و گاهی نیز یک بسته چیپس! خوردن غذاهای نمکی چندین روز قبل از عروسی یا هر مراسمی که می‌خواهید در آن ظاهری خوب داشته باشید، کار بسیار اشتباهی است، چون سدیم باعث احتباس مایعات در بدن می‌شود. سعی کنید روزی ۲. ۳۰۰ میلی‌گرم بیشتر نمک استفاده نکنید.سدیم و نمک بیش‌ از حد منجر به نفخ ناخواسته شده و کافئین باعث بی‌خوابی می‌شود .  برای یک خواب راحت در روزهای قبل از عروسی بهتر است چای سبز را جایگزین هر نوع قهوه یا چای کافئین دار دیگری کنید. چای سبز حاوی لیتانین می‌باشد که باعث آرامش و تمرکز بیشتر شماست.

روز ازدواجتان چه بخورید بهتر است؟

 

آقای داماد باید ماشین گل بزند، عروس خانم سخت در آرایشگاه مشغول است. بعدش هم که باید کلی ژست بگیرید و جلوی دوربین بروید، دیگر بااین‌همه کار کی وقت می‌کنید چیزی میل کنید. اصلاً بعضی‌ها آن‌قدر هیجان دارند که به‌کل اشتهایشان را از دست می‌دهند. ما هم به شما حق می‌دهیم اما بدنتان نیاز به انرژی دارد. باک بنزین ماشین هم که خالی می‌شود راه نمی‌رود شما که جای خود دارید. بدانید که اگر انرژی کم بیاورید عصبی و کم‌طاقت خواهید شد. برای همین لازم است که روز عروسی‌تان با دقت بیشتری غذا بخورید. بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است: برای اینکه هم وقتتان تلف نشود و هم باانرژی و قبراق باشید از مواد غذایی انرژی‌زا استفاده کنید. به‌عنوان‌مثال برای صبحانه غلات کامل و میوه میل کنید. نان سبوس‌دار با پنیر کم‌چرب و گردو و همچنین یک عدد موز برای صبحانه خوب است. برای ناهار یک بشقاب سالاد سبزی‌ها با یک غذای پروتئینی مانند ماهی میل کنید. قبل از شام با تمام‌کارهایی که انجام داده‌اید به یک میان وعده نیاز دارید. یک‌تکه نان با کره‌ی بادام‌زمینی فوق‌العاده است.

 

 

نوشته نکات تغذیه ای قبل عروسی اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
https://www.arousdamad.net/%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d8%ba%d8%b0%db%8c%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3%db%8c/feed/ 0
تالار پذیرایی آینه http://www.arousdamad.net/%d8%aa%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b1-%d9%be%d8%b0%db%8c%d8%b1%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a2%db%8c%d9%86%d9%87/ http://www.arousdamad.net/%d8%aa%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b1-%d9%be%d8%b0%db%8c%d8%b1%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a2%db%8c%d9%86%d9%87/#respond Mon, 25 Sep 2017 06:12:02 +0000 http://www.arousdamad.net/?p=1648 تالار پذیرایی آینه   تالار پذیرایی آینه که یکی از بهترین تالار های پذیرایی در تهران هست در خیابان شریعتی افتتاح شد . این تالار موقعیت مکانی بسیار مناسبی دارد و می توان گفت با توجه به اینکه پارکینگ اختصاصی مناسبی برای مهمانان خود فراهم نموده ، می تواند به راحتی نظر مشتریانش را جلب …

نوشته تالار پذیرایی آینه اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
تالار پذیرایی آینه

 

تالار پذیرایی آینه که یکی از بهترین تالار های پذیرایی در تهران هست در خیابان شریعتی افتتاح شد .

این تالار موقعیت مکانی بسیار مناسبی دارد و می توان گفت با توجه به اینکه پارکینگ اختصاصی مناسبی برای مهمانان خود فراهم نموده ، می تواند به راحتی نظر مشتریانش را جلب کند.

وب سایت عروس داماد به همه عزیزان پیشنهاد می کند حتما از این تالار عروسی بازدید نمایید.

 

مشخصات و امکانات تالار پذیرایی آینه:

 • دارای دو سالن پذیرایی بسیار شیک و با سقف های بلند و چشم نواز  با ظرفیت ۷۰۰ نفر
 • دارای آسانسور های بزرگ برای رفاه حال مهمانان
 • دارای پارکینگ به ظرفیت ۷۰۰ خودرو
 • سیستم های صوتی و نورپردازی حرفه ای
 • دارای اتاق عقد مجزا با ظرفیت چیدمان ۱۰۰ صندلی

 

یشنهاد و سخن آخر:

تالار پذیرایی آینه دارای سالن های بسیار شیک که در تهران جزو یکی از بهترین ها می باشد  و به همراه  خدمات عالی که دارد  می توان گفت جزو گران ترین تالار های پذیرایی در شمال تهران به حساب می آید .

 

تالار پذیرایی آینه  دارای جواز کسب از اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس تهران  می باشد که درجه ممتاز را به خود اختصاص داده است.

در صورت نیاز به مشاوره می توانید با همکاران ما در اتحادیه به شماره  ۷-۰۲۱۸۸۵۳۵۲۵۵  تماس حاص فرمایید.

خوشحال میشویم نقد و بررسی شما عزیزان را در مورد تالا پذیرایی آینه داشته باشیم ، با اینکار شما کمک بزرگی به دیگران در مورد انتخاب درست تالار های پذیرایی  کرده اید.

برای استفاده از  تخفیفات  و دیدن منو های این مجموعه لطفا عضو یا وارد سایت  شوید

منوهایی که در سایت عروس داماد قرار میگیرند همگی تایید شده از طرف اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس می باشند

 

اطلاعات ارتباطی با تالار پذیرایی قصر گوهر

اطلاعات ارتباطی با تالار پذیرایی اینه

تالار پذیرایی آینه بر روی نقشه :

 

تصاویر تالار پذیرایی آینه :

تالار پذیرایی آینه تالار پذیرایی آینه تالار پذیرایی آینه تالار پذیرایی آینه

نوشته تالار پذیرایی آینه اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
http://www.arousdamad.net/%d8%aa%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b1-%d9%be%d8%b0%db%8c%d8%b1%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a2%db%8c%d9%86%d9%87/feed/ 0
اتاق خواب عروس و داماد چگونه باید باشد http://www.arousdamad.net/%d8%a7%d8%aa%d8%a7%d9%82-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%a8-%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3-%d8%af%d8%a7%d9%85%d8%a7%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b4%d8%af/ http://www.arousdamad.net/%d8%a7%d8%aa%d8%a7%d9%82-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%a8-%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3-%d8%af%d8%a7%d9%85%d8%a7%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b4%d8%af/#respond Wed, 03 May 2017 05:33:16 +0000 http://www.arousdamad.net/?p=1603 اتاق خواب عروس و داماد چگونه باید باشد   اتاق خواب جایی است برای آسودن ، کسب آرامش و انرژی مجدد برای یک روز کاری دیگر. برای زن و شوهر اما افزون بر این موارد ، این فضا، فضایی است خصوصی برای در کنارهم بودن. از این رو توجه به اجزای آن از جمله رنگ، …

نوشته اتاق خواب عروس و داماد چگونه باید باشد اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
اتاق خواب عروس و داماد چگونه باید باشد

 

اتاق خواب جایی است برای آسودن ، کسب آرامش و انرژی مجدد برای یک روز کاری دیگر. برای زن و شوهر اما افزون بر این موارد ، این فضا، فضایی است خصوصی برای در کنارهم بودن.

از این رو توجه به اجزای آن از جمله رنگ، نور، مبلمان، تابلو، کمد، تخت خواب و سایر لوازم اتاق خواب و هم چنین نوع چیدمان آن بسیار مهم است.

اتاق خواب زوجین باید به گونه ای آراسته و مهیا باشد که همواره حس رمانتیک و آرامش بخشی را به همسران القا کند

 

افزون بر فضای فیزیکی داخل اتاق، فضای عاطفی- روانی داخل اتاق خواب نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

زن و شوهر محیط اتاق خواب را باید به گونه ای برای هم بسازند که با ورود به آن آرامش، امنیت، صمیمیت و عشق را احساس کنند.

اما در این بخش تعدادی عکس از نوع چیدمان اتاق خواب عروس و داماد را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم

اتاق خواب عروس و داماد چگونه باید باشد اتاق خواب عروس و داماد چگونه باید باشد اتاق خواب عروس و داماد چگونه باید باشد اتاق خواب عروس و داماد چگونه باید باشد

لوازم و چیدمان

تخت، تشک، بالش، روتختی، کوسن، تزئینات، تابلوها، نور، دما و بوی محیط اتاق، پرده ها، میز لوازم آرایشی، آینه و کمد داخل اتاق همگی از جمله مواردی هستند که توجه به آنها حائز اهمیت است.

انتخاب مناسب، راحت و استاندارد وسایل همراه

با ایجاد تنوع در چینش آنها از جمله موارد مهمی است که در اتاق خواب باید به آن توجه شود

 

اهمیت رنگ

رنگ اتاق خواب و وسایل و لوازم داخل آن نیز بر حالات روحی و احساسی افراد تاثیر می گذارد.

بنابراین در انتخاب رنگ برای اتاق خواب تان حساس باشید. در میان انواع رنگها معمولا سفید، خاکستری، صورتی و زرد رنگهای مناسبی برای اتاق خواب نیستند.

ولی اگر می خواهید از آن رنگها استفاده کنید، روش مناسب این است که آنها را در ترکیب با رنگهای شادتر و زیباتر به کار ببرید و البته استفاده از رنگهای نام برده در بعضی وسایل موردی ندارد.

اما باز بهتر است به عنوان رنگ اصلی استفاده نشوند

 

مرتب و تمیز بودن

اهمیت قائل شدن به داشتن یک اتاق مرتب و تمیز برای القای آرامش در خود و همسرتان ضروری است.

برای ایجاد نظم در اتاق خواب، باید علاوه بر مرتب کردن وسایل اتاق خواب، وسایل اضافی را هم از آن خارج کنید.

یادتان باشد هرگز از اتاق خواب برای نگهداری لوازم اضافی منزل استفاده نکنید.

به عبارت دیگر اتاق خواب نباید حالت انباری به خود بگیرد.

ضمنا اجازه ندهید داخل کمدها، دراور و کشوهای پاتختی و… نامرتب و آشفته باشد.

هرچیز را در جایگاه مناسب و براساس میزان احتیاجی که دسترسی به آن لباس یا وسیله دارید، قرار دهید

نوشته اتاق خواب عروس و داماد چگونه باید باشد اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
http://www.arousdamad.net/%d8%a7%d8%aa%d8%a7%d9%82-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%a8-%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3-%d8%af%d8%a7%d9%85%d8%a7%d8%af-%d8%a8%d8%a7%d8%b4%d8%af/feed/ 0
تشریفات مجالس مهرسام https://www.arousdamad.net/%d8%aa%d8%b4%d8%b1%db%8c%d9%81%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d9%84%d8%b3-%d9%85%d9%87%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%85/ https://www.arousdamad.net/%d8%aa%d8%b4%d8%b1%db%8c%d9%81%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d9%84%d8%b3-%d9%85%d9%87%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%85/#respond Mon, 24 Apr 2017 13:30:33 +0000 http://www.arousdamad.net/?p=103   تشریفات مجالس مهرسام تشریفات مهرسام فعالیت خود را در سال ۱۳۸۰ در زمینه تجهیزات یا تشریفات مجالس و سمینار ها  با مدیریت خانم مهردخت اربابی آغاز کرد . هدف ایجاد تشریفات مجالس مهرسام  برگزاری مراسم ها در سطح کیفی بالا بوده ، که از آغاز تا به امروز همواره تلاش بر این داشته تا بتواند …

نوشته تشریفات مجالس مهرسام اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
 

تشریفات مجالس مهرسام

تشریفات مهرسام فعالیت خود را در سال ۱۳۸۰ در زمینه تجهیزات یا تشریفات مجالس و سمینار ها  با مدیریت خانم مهردخت اربابی آغاز کرد .

هدف ایجاد تشریفات مجالس مهرسام  برگزاری مراسم ها در سطح کیفی بالا بوده ، که از آغاز تا به امروز همواره تلاش بر این داشته تا بتواند بهترین و با کیفیت ترین خدمات را اجرا کند .

که در این راستا باالهام از آخرین متد روز دنیا و ادغام آن با سلیقه و فرهنگ اصیل ایرانی و همچنین گرد آوری تیمی مجرب توانسته است سبک جدیدی را در اجرای مراسم خلق کند تا پاسخ گوی اعتماد شما باشد.

 

امکانات تشریفات مهرسام:

 • باغ و سالن های اختصاصی در تهران و حومه
 • انواع سرویس های ایرانی و فرنگی
 • انواع منو های ایرانی و فرنگی ( سالاد – دسر – نوشیدنی های سرد و گرم – کیک و شیرینی )
 • گل آرایی و شمع آرایی کامل مراسم شامل ورودی – میز شام –  جایگاه عروس داماد – میز مهمانان و…
 • دکور آرایی زیبا به همراه لوستر های طلائی ایستاده – طاق رومی – طاق حریر – طاق کیک – چمن مصنوعی – میز آیینه – میز شمع
 • میهمانداران مجرب و متحدالشکل
 • سرویس کاملا مبلمان – صندلی چوبی – استیل – پلاستیکی
 • کادر حرفه ای فیلم برداری و آتلیه اختصاصی
 • گروه های موزیک کاملا حرفه ای به همراه کامل ترین دستگا های صوتی و تصویری و نور پردازی
 • سفره عقد به همراه دیزاین های مختلف بنا به سلیقه عروس داماد ها
 • ارائه خدمات جانبی مراسم شامل : سفره خانه سنتی – بازارچه – کافی شاپ – آبشار شکولات – میز کوکتل میوه – مهدکودک برای کودکان به همراه کودک یار

 

 پیشنهاد و سخن آخر: 

اگر دنبال تشریفات خاصی میگردید که سابقه زیادی در کار تشریفات داشته باشه تیم عروس داماد به شما پیشنهاد میکند که سری به مجوعه تشریفات مجالس مهرسام  بزنید و از نزدیک با  خدمات این مجوعه آشنا بشید و کیفیت را احساس کنید.

 تشریفات مجالس مهرسام دارای جواز کسب از اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس تهران  می باشد که درجه یک  را به خود اختصاص داده است.

خوشحال میشویم نقد و بررسی شما عزیزان را در مورد تشریفات مجالس مهرسام داشته باشیم ، با اینکار شما کمک بزرگی به دیگران در مورد انتخاب درست تشریفات مجالس  کرده اید.

تیم عروس داماد آماده شنیدن نقد و بررسی های شما دوستان عزیز در مورد این تشریفات می باشند ، اگر شما تجربه خاصی در مورد تشریفات مجالس مهرسام  دارید می توانید در قسمت پایین نقد و بررسی های خود را  برای ما ارسال کنید.

 

اطلاعات ارتباطی با تشریفات مجالس مهرسام :

 

اطلاعات ارتباطی با تشریفات مجالس مهرسام

تشریفات مجالس مهرسام روی نقشه:

نمونه کار های تشریفات مجالس مهرسام :

تشریفات عروسی مهرسام تشریفات عروسی مهرسام تشریفات عروسی مهرسام تشریفات عروسی مهرسام تشریفات عروسی مهرسام تشریفات عروسی مهرسام تشریفات عروسی مهرسام تشریفات عروسی مهرسام تشریفات عروسی مهرسام

نوشته تشریفات مجالس مهرسام اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
https://www.arousdamad.net/%d8%aa%d8%b4%d8%b1%db%8c%d9%81%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d9%84%d8%b3-%d9%85%d9%87%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%85/feed/ 0
با چند عطر زنانه بهار ۹۶ آشنا شوید http://www.arousdamad.net/%d8%a8%d8%a7-%da%86%d9%86%d8%af-%d8%b9%d8%b7%d8%b1-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%a7%d8%b1-96-%d8%a2%d8%b4%d9%86%d8%a7-%d8%b4%d9%88%db%8c%d8%af/ http://www.arousdamad.net/%d8%a8%d8%a7-%da%86%d9%86%d8%af-%d8%b9%d8%b7%d8%b1-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%a7%d8%b1-96-%d8%a2%d8%b4%d9%86%d8%a7-%d8%b4%d9%88%db%8c%d8%af/#respond Thu, 06 Apr 2017 13:21:54 +0000 http://www.arousdamad.net/?p=1587 با چند عطر زنانه بهار ۹۶ آشنا شوید   هيچ چيز مانند رايحه خوش يك عطر خوب از شما خاطره به جا نمي‌گذارد؛ عطري كه نزديكان‌تان را هم در آن سوي مرزها به ياد شما بيندازد، اما اين ماندگار شدن رازهايي دارد كه درون شيشه‌هاي هزار شكل عطرهاي معروف دنيا پنهان شده است؛ شيشه‌هاي تركيب …

نوشته با چند عطر زنانه بهار ۹۶ آشنا شوید اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
با چند عطر زنانه بهار ۹۶ آشنا شوید

 

هيچ چيز مانند رايحه خوش يك عطر خوب از شما خاطره به جا نمي‌گذارد؛ عطري كه نزديكان‌تان را هم در آن سوي مرزها به ياد شما بيندازد، اما اين ماندگار شدن رازهايي دارد كه درون شيشه‌هاي هزار شكل عطرهاي معروف دنيا پنهان شده است؛

شيشه‌هاي تركيب شده از رايحه‌هاي بكر طبيعت ساخته دست بهترين عطاران دنيا.

از آنجايي كه به اندازه آدم‌هاي دنيا عطر خوش در دنيا وجود دارد بهتر است يكي از آنها را با خوش‌سليقگي تمام براي ماندگار شدن در يادها انتخاب كنيد.

این عطرها که ترکیباتی از گل ها و میوه هایی از لیمو گرفته تا انجیر دارند برای بهار امسال انتخاب هایی بسیار مناسب خواهند بود.

بد نیست نگاهی به این جدیدترین عطرهای بهاری داشته باشید.

 

۱- اگر لیمو دوست دارید

عطر « Eau de Gaga» که دومین عطر «لیدی گاگا»، خواننده معروف، است، هرچند شما را تبدیل به این غول دنیای موسیقی نمی کند اما خیلی زود به انتخاب ثابت شما برای مهمانی های شب خواهد شد. با ترکیب فرحبخش لیمو، ویولت سفید و چرم، این عطر بوی بسیار خوبی دارد.

 

معرفی ادکلن های زنانه در بهار 96
معرفی ادکلن های زنانه در بهار ۹۶

 

۲- اگر نارنگی دوست دارید

سومین عطر «فرگی» به نام « Outspoken Fresh» با ترکیبی از مرکبات شامل پرتقال خونی، نارنگی و گریپ فروت بویی سرشار از طراوت و تازگی دارد.

این عطر شور جوانی را در شما زنده می کند و حال و هوای آهنگ های فرگی را به یادتان می آورد.

معرفی ادکلن های زنانه در بهار 96
معرفی ادکلن های زنانه در بهار ۹۶

 

۳- اگر گل یخ را دوست دارید

تصور این که برند «کیت اسپید» عطر « Walk on Air» که ترکیبی خوشایند از گل یخ، ترنج و مگنولیا است را با الهام از نیویورک ساخته باشد سخت است، زیرا نیویورک کثیف و پر از دود و دم، ولی این عطر سرشار از بوی گل ها است و بوی آن این احساس را به ما می دهد که انگار یک دسته گل در یک شیشه عطر جا شده است.

با چند عطر زنانه بهار 96 آشنا شوید
با چند عطر زنانه بهار ۹۶ آشنا شوید

 

۴- اگر بنفشه دوست دارید

گول اسم و ظاهر عطر «Sorbet» از «مارک جیکوبز» را نخورید.

بوی این عطر پس از این که نت های اولیه که شامل گلابی و میوه گل ساعتی می پرند و بوی یاسمین و بنفشه روی پوست باقی می ماند بیشتر گرم است تا این که شیرین باشد.

اگر ظاهر و قیافه عطرتان ببرایتان اهمیت دارد این عطر را از دست ندهید.

 

با چند عطر زنانه بهار 96 آشنا شوید
با چند عطر زنانه بهار ۹۶ آشنا شوید

 

۵- اگر هلو دوست دارید

عطر هلویی که از عطر « Emozione» به مشام می رسد اصلا بوی هلوی معمولی نیست، شما با یک عطر سوپرلوکس هلویی که همراه با ترکیبی از زنبق، گل صد تومانی و پچولی ساخته شده است روبرو هستید.

این عطر «سالواتوره فراگامو» با این ترکیب پیچیده در یک بطری که با چرم صورتی کمرنگ پوشیده شده قرار گرفته است.

 

با چند عطر زنانه بهار 96 آشنا شوید
با چند عطر زنانه بهار ۹۶ آشنا شوید

 

۶- اگر گلابی دوست دارید

شما از آن دسته افرادی هستید که از زمستان خوششان نمی آید؟ پس عطر « Bella Vince Camuto» را از دست ندهید.

این عطر با ترکیب گلابی، گل توت فرنگی و شکوفه زردآلو حس و حال فصل بهار را در شما زنده می کند.

با زدن این عطر شیرین و میوه ای مورد تعریف و تمجید همه قرار خواهید گرفت.

با چند عطر زنانه بهار 96 آشنا شوید

۷- اگر لیمو دوست دارید

برند پرطرفدار «بربری» عطر « Brit Rhythm Floral» را با الهام از «سوکی واترهوس»، مدل و هنرپیشه انگلیسی و سفیر تازه این برند، ساخته است.

با ترکیبی از مرکبات و مشک این عطر هم  برای استفاده در طول روز و هم در شب مناسب است، فقط اگر در اندازه های کوچکتر هم ساخته شود که اندازه آن برای داخل کیف مناسب شود عالی خواهد بود.

با چند عطر زنانه بهار 96 آشنا شوید
با چند عطر زنانه بهار ۹۶ آشنا شوید

 

۸- اگر انجیر دوست دارید

اگر بوی گل ها را دوست ندارید عطر « Moroccan Fig» از  « Malin + Goetz» می تواند عطر مناسبی برای شما باشد.

با ترکیبی از فلفل سبز، چوب سدر، نارگیل و مشک، این عطر تا حدودی شیرین و تند است و هم برای خانم ها و هم آقایان خوشایند است.

 

با چند عطر زنانه بهار 96 آشنا شوید
با چند عطر زنانه بهار ۹۶ آشنا شوید

 

۹- اگر رز را دوست دارید

رز دوست های عزیز، این عطر مخصوص شما است.

با لیستی از ترکیبات شگفت آور که شامل  روغن رز بلغاری می شود،عطر « Aerin Rose de Grasse » با بطری شیک و زنانه ای که دارد و درب طلایی رنگ آن دل هر خانمی را می برد.

 

با چند عطر زنانه بهار 96 آشنا شوید
با چند عطر زنانه بهار ۹۶ آشنا شوید

 

۱۰- اگر سرخالو دوست دارید

این عطر با الهام از علاقه ای که «اسکار دو لا رنتا» به باغبانی دارد درست شده است. وجود نت هایی از سرخالو، انبه، پیچک و مشک « Oscar Flor» را تبدیل به عطری گلی- میوه ای کرده است.

این عطر اصالتی به اندازه لباس های طراحی شده توسط این طراح فقید دارد.

 

با چند عطر زنانه بهار 96 آشنا شوید
با چند عطر زنانه بهار ۹۶ آشنا شوید

 

 

 

نوشته با چند عطر زنانه بهار ۹۶ آشنا شوید اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
http://www.arousdamad.net/%d8%a8%d8%a7-%da%86%d9%86%d8%af-%d8%b9%d8%b7%d8%b1-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%a7%d8%b1-96-%d8%a2%d8%b4%d9%86%d8%a7-%d8%b4%d9%88%db%8c%d8%af/feed/ 0
پوست در برابر نور خورشید http://www.arousdamad.net/%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b1-%d9%86%d9%88%d8%b1-%d8%ae%d9%88%d8%b1%d8%b4%db%8c%d8%af/ http://www.arousdamad.net/%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b1-%d9%86%d9%88%d8%b1-%d8%ae%d9%88%d8%b1%d8%b4%db%8c%d8%af/#respond Sun, 19 Mar 2017 14:31:02 +0000 http://www.arousdamad.net/?p=1578 پوست در برابر نور خورشید   نور خورشید سرچشمه حیات در کره زمین است ، ولی در کنار این اثر حیات بخش، اشعه خورشید ، پیامد های زیان بار و گاه مرگ باری برای انسان دارد . اشعه خورشید قسمتی از طیف امواج الکترومغناطیسی است که سه طیف عمده دارد : طیف مادون قرمز که …

نوشته پوست در برابر نور خورشید اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
پوست در برابر نور خورشید

 

نور خورشید سرچشمه حیات در کره زمین است ، ولی در کنار این اثر حیات بخش، اشعه خورشید ، پیامد های زیان بار و گاه مرگ باری برای انسان دارد .

اشعه خورشید قسمتی از طیف امواج الکترومغناطیسی است که سه طیف عمده دارد :

 1. طیف مادون قرمز که عامل ایجاد گرما در کره زمین و پوست است .
 2. طیف نور مرئی که عمل دیدن را میسر می کند .
 3. طیف ماورای بنفش  ultra violet  که بیش ترین صدمات ناشی از نور خورشید از ان طیف است و به سه نوع اصلی تقصیم می شود :
  1. U.V.C  توسط لایه ازن جذب می شود و اگر به زمین برسد باعث مرگ موجودات می شود .
  2. U.V.B که ۹۵% آن توسط لایه ازن جذب می شود و فقط ۵% آن به زمین می رسد و دلیل اصلی بروز سرطان های پوستی و پیری پوست است .
  3. U.V.A  بیش ترین طیف ماورای بنفش است که به زمین می رسد و عامل اصلی تیره تر شدن (برنزه شدن ) پوست است .

 

مهمترین عوارض نور خورشید عبارتند از:

 

۱- آفتاب سوختگی (sun burn ) :  مهمترین اثر محسوس و کوتاه مدت نور خورشید روی پوست است که به صورت قرمزی ، درد ، سوزش ، تاول های ریز و درشت و سپس پوسته ریزی و برنزه شدن دیده می شود.

معمولا شش تا بیست و چهار ساعت بعد از تماس با نور خورشید ظاهر می شود و هر چه پوست روشن تر و مدت تماس بیش تر باشد شدت آفتاب سوختگی نیز بیش تر است .

به عبارتی ، در صورت داشتن پوست روشن تر ، زندگی در ارتفاعات ، بیش تر در معرض نور خورشید بودن ، شدت آفتاب سوختگی بیش تر خواهد بود .

امروزه ثابت شده کسانی که دچار آفتاب سوختگی حاد می شوند بیش تر از کسانی که همیشه در برابر نور خورشید بوده اند، در معرض ابتلا به سرطان پوست هستند.

مهمترین اقدام برای درمان آفتاب سوختگی ،  گرفتن دوش آب سرد ، استفاده از لوسین کالامین و پماد زینک اکسید به منظور تسکین علائم است و بعد از آن برای جلوگیری از عفونت ثانویه تاول های ایجاد شده و جلوگیری از بدرنگ شدن پوست حتما باید به پزشک مراجعه کرد .

 

۲- برنزه شدن (Tanning) :   متاسفانه امروزه در میان برخی جوانان برنزه کردن به یک کار تفریحی و مد تبدیل شده ، غافل از اینکه برنزه کردن قطعا و یقینا برای پوست و سلامت فرد مضر است . 

 

۳- پیری پوست (Photo aging) :   مهمترین عامل پیری پوست و چروک استاتیک پوست و شلی پوست ، نور خورشید است .

این اثر روی پوست هایی که بیش تر در معرض نور خورشد بوده اند ، به خصوص در دوران کودکی ، و پوست های روشن تر ، زودتر و شدید تر ظاهر می شود .

علاوه بر شلی و ایجاد چروک پوستی ، افزایش لکه پوستی در ناحیه صورت و دست ها نیز از عوارض تماس با نور خورشید است .

 

۴- سرطان پوست :   در سال های اخیر ، سرطان های پوستی بیش ترین سرعت رشد را در بین سرطان های دیگر به ویژه در جوامع غربی داشته اند که عامل اصلی آن تغییر سبک زندگی و استفاده از حمام آفتاب و نداشتن پوشش مناسب است . بنابر این سرطان های پوستی در میان افراد با پوست روشن تر ، کسانی که تماس های طولانی با نور خورشید دارند مثل کشاورزان ، یا کسانی که بیش تر در تماس با نور خورشید هستند ، افراد با سیستم ایمنی ضعیف و مصرف کنندگان داروهای سرکوب کنند ایمنی ، بیشتر دیده می شود.

دسته دیگر بیماری های پوستی ناشی از نور خورشید در اصطلاح ((فتودرماتوزها)) هستند که به برخی از آن ها اشاره می شود .

 

۱- بثورات پوستی چند شکلی:  هر چی عرض جغرافیایی محل زندگی بیش تر باشد شیوع آن بیشتر است .

طوری که در کشورهای اسکاندیناوی حدود ۲۲% ولی در کشورهای اروپایی حدود ۱۰% است.

این بثورات در اشکال مختلف از جمله برجستگی های قرمز رنگ ، قرینه همراه با خارش بیش تر در نواحی از بدن که در معرض نور خورشید است .دیده می شوند و ممکن است به تاول و تورم هم تبدیل شوند که معمولا در فصل بهار و اوایل تابستان و در میان خان ها شایع تر است .

 

۲- خارش آفتابی :  به صورت برجستگی های قرمز همراه با خارش شدید و دلمه روی آن ها در نواحی بدون وشش بدن ظاهر می شود .

 

۳- کهیر آفتابی :  به صورت ضایعات کهیری خارش دار در پی تماس با نور خورشید ایجاد می شوند .

 

۴- داروهای حساس کننده پوست به نور خورشید :  از جمله این دارو ها ، دارو های قلبی (ضد آرتیمی) ، داروهای ضد درد مثل پیروکسیکام ، تتراسیکلین و ضد مالاریا هستند .

مهمترین اقدامات محافظ بدن در برابر عوارض ناشی از نور خورشید عبارتند از :

 1. تغییر سبک زندگی از جمله استفاده از لباس  یا پوشش کامل حتی اگر نازک باشد ، پرهیز از مواجه با نور آفتاب در ساعات حداکثر قدرت نور خورشید یعنی ساعت ۱۰ صبح تا ۳ بعد از ظهر ، استفاده از کلا های لبه دار (حداقل هفت سانتی متر ) ، استفاده مناسب از ضد آفتاب ها با مشورت پزشک معالج .
 2. تغذیه مناسب غنی از آنتی اکسیدان ها که شامل انواع میوه ها و سبزیجات حاوی ویتامین های E , C , A باشد.
 3. مشورت با پزشک متخصص پوست و مو در مورد درمان و جوان سازی پوست های صدمه دیده با آفتاب و اقدام برای تشخیص زود هنگام سرطان های پوست .

 

منبع : دکتر مجتبی امیر متخصص پوست و مو ، زیبایی

نوشته پوست در برابر نور خورشید اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
http://www.arousdamad.net/%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b1-%d9%86%d9%88%d8%b1-%d8%ae%d9%88%d8%b1%d8%b4%db%8c%d8%af/feed/ 0
تالار پذیرایی قصر گوهر http://www.arousdamad.net/%d8%aa%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b1-%d9%be%d8%b0%db%8c%d8%b1%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%82%d8%b5%d8%b1-%da%af%d9%88%d9%87%d8%b1/ http://www.arousdamad.net/%d8%aa%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b1-%d9%be%d8%b0%db%8c%d8%b1%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%82%d8%b5%d8%b1-%da%af%d9%88%d9%87%d8%b1/#respond Tue, 14 Mar 2017 14:42:11 +0000 http://www.arousdamad.net/?p=1557 تالار پذیرایی قصر گوهر تالار پذیرایی قصر گوهر دارای دو سالن مجزا به ظرفیت های ۴۵۰ و ۵۰۰ نفر در خیابان ۱۷ شهریور میباشد. تالار قصرگوهر با پشتوانه سال ها تجربه مدیریت ، کادری مجرب و دکوراسیونی بی نظیر افتخار پذیرایی از میهمانان شما عزیزان را دارا می باشد.   مجموعه تالار های پذیرایی قصر …

نوشته تالار پذیرایی قصر گوهر اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
تالار پذیرایی قصر گوهر

تالار پذیرایی قصر گوهر دارای دو سالن مجزا به ظرفیت های ۴۵۰ و ۵۰۰ نفر در خیابان ۱۷ شهریور میباشد.
تالار قصرگوهر با پشتوانه سال ها تجربه مدیریت ، کادری مجرب و دکوراسیونی بی نظیر افتخار پذیرایی از میهمانان شما عزیزان را دارا می باشد.

 

مجموعه تالار های پذیرایی قصر گوهر از تاریخ ۱۳۸۸/۰۸/۰۸ همزمان با سالروز ولادت حضرت ثامن الحجج (ع) با پشتوانه سالها تجربه مدیریت همراه با دکوراسیونی کم نظیر و کادر مجرب فعالیت خود را آغاز نموده است.

در طول این سالها همواره تلاش مجموعه در این بوده است که بتوانیم میزبانی شایسته برای شما و میهمانان عزیزتان باشیم و خاطره ای با شکوه از شبی به یادمندنی برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم.

 

مشخصات و امکانات تالار پذیرایی قصر گوهر:

 • چهار سالن مجزا با طراحی فوق العاده و مناسب جهت برگزاری مراسم  دارای ظرفیت ۲۰۰ تا ۵۰۰ نفر
 • دارای دو  اتاق عقد به ظرفیت ۵۰ نفر با طراحی متفاوت
 • دارای پارکینگ اختصاصی ۵۰۰ خودرو
 • شمع آرایی – گل آرایی – میوه آرایی و…
 • سیستم نوری وصوتی حرفه ای

 

پیشنهاد و سخن آخر:

تالار پذیرایی قصر گوهر دارای سالن های شیک و خدمات عالی می باشد که از قیمت های معمولی و با کیفیت خدمات عالی برخوردار می باشد .

 

تالار پذیرایی قصر گوهر دارای جواز کسب از اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس تهران  می باشد که درجه دو  را به خود اختصاص داده است.

در صورت نیاز به مشاوره می توانید با همکاران ما در اتحادیه به شماره  ۷-۰۲۱۸۸۵۳۵۲۵۵  تماس حاص فرمایید.

خوشحال میشویم نقد و بررسی شما عزیزان را در مورد تالا پذیرایی قصر گوهر داشته باشیم ، با اینکار شما کمک بزرگی به دیگران در مورد انتخاب درست تالار های پذیرایی  کرده اید.

برای استفاده از  تخفیفات  و دیدن منو های این مجموعه لطفا عضو یا وارد سایت  شوید

منوهایی که در سایت عروس داماد قرار میگیرند همگی تایید شده از طرف اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس می باشند

 

اطلاعات ارتباطی با تالار پذیرایی قصر گوهر

اطلاعات ارتباطی با تالار پذیرایی قصر گوهر

تالار پذیرایی قصر گوهر بر روی نقشه :

 

 

تصاویر تالار پذیرایی قصر گوهر :

نوشته تالار پذیرایی قصر گوهر اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
http://www.arousdamad.net/%d8%aa%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b1-%d9%be%d8%b0%db%8c%d8%b1%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%82%d8%b5%d8%b1-%da%af%d9%88%d9%87%d8%b1/feed/ 0
چه کار کنیم که در جشن تولد خیلی خوش بگذره http://www.arousdamad.net/%da%86%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85-%da%a9%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%ac%d8%b4%d9%86-%d8%aa%d9%88%d9%84%d8%af-%d8%ae%db%8c%d9%84%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%b4-%d8%a8%da%af%d8%b0%d8%b1/ http://www.arousdamad.net/%da%86%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85-%da%a9%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%ac%d8%b4%d9%86-%d8%aa%d9%88%d9%84%d8%af-%d8%ae%db%8c%d9%84%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%b4-%d8%a8%da%af%d8%b0%d8%b1/#respond Mon, 13 Mar 2017 14:37:07 +0000 http://www.arousdamad.net/?p=1547 چه کار کنیم که در جشن تولد خیلی خوش بگذره   جشن تولد گرفتن و دعوت از میهمانان کمک می کند یک دور همی شاد و لذت بخش داشته باشید و از کنار هم بودن استفاده کنید، اما گاهی برخی افراد با رفتار هایشان از شادی جشن کم می کنند، در این مطلب راه کارهایی را …

نوشته چه کار کنیم که در جشن تولد خیلی خوش بگذره اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
چه کار کنیم که در جشن تولد خیلی خوش بگذره

 

جشن تولد گرفتن و دعوت از میهمانان کمک می کند یک دور همی شاد و لذت بخش داشته باشید و از کنار هم بودن استفاده کنید، اما گاهی برخی افراد با رفتار هایشان از شادی جشن کم می کنند، در این مطلب راه کارهایی را به شما آموزش می دهیم که با استفاده از آن می توانید جشن شاد و زیبایی داشته باشید تا به همه خوش بگذرد.

فرض می کنیم شما هر طوری بوده توانسته اید یک تولد را هماهنگ کنید و می خواهید از این مراسم بهره کافی و وافی ببرید.

برای رسیدن به این مقصود باید نکاتی را رعایت کنید که اگر مراعات نشوند هم کام شما و هم بقیه تلخ خواهد شد و آخر شب با ناراحتی و خستگی به خانه بر می گردید.

 

کی بگیریم؟

تولد را معمولا شب می گیرند. غیر از یک سری تولدهای کودکانه که بچه های مهدکودک را دعوت می کنند، باقی جشن های تولد بعد از غروب برگزار می شوند.

شایسته است که تولد بعد از شام باشد تا پدر صاحبخانه درنیاید و از ۱۱ شب به آن طرف هم سر و صدایش کم شود که باز پدر صاحبخانه و همسایگان درنیاید! اگر چهارشنبه یا پنجشنبه شب باشد که چه بهتر، چون بچه ها فردایش مدرسه ندارند.

جمعه شب اصلا خوب نیست، چون معمای شاه دارد! دوشنبه نود دارد. شنبه رئال بازی دارد. یکشنبه اینترمیلان.

سه شنبه هم که اصلا فاز نمی دهد.

همان چهارشنبه و پنجشنبه بهتر است.

 

چه جوری برویم؟

نکته مهم این است که تولد است، عروسی نیست! همین، خیلی چیزها را خود به خود حل می کند.

آقایان به فکر کت شلوار و خانم ها به فکر لباس شب و ماکسی نباشند. یک لباس راحتی که بشود تویش مسخره بازی هم درآورد.

اگر برف شادی ریخت رویش ناراحت نشوید.

خلاصه یک چیزی که حالت اسپرت داشته باشد.

حتما قبلش از ضدعرق استفاده کنید، چون معمولا جنب و جوش در چنین مراسمی زیاد است، ممکن است عرق کنید.

یک ساعتی هم حرکت کنید که سر موقع برسید.

الان، منظورم بعد از شام یعنی هشت و نیم شب، چون هوا زود تاریک می شود. شام هم یک چیز سبک بخورید و راه بیفتید که نه گرسنه تان بشود نه اینکه جای کیک و مخلفاتش را نداشته باشید.

 

چی بگیریم؟

مهم است که به تولد چه کسی می روید. با توجه به بازه سنی، جنسیت و البته نسبتشان با شما کادوها فرق می کند.

قطعا کادویی که برای برادرتان می گیرید، باید با کادوی پدرخانم تان فرق داشته باشد.

اگر تولد بچه ها می روید، برای باقی بچه های احتمالی هم هدیه های کوچک بگیرید که مجلس را روی سرشان نگذارند.

از دادن پول به صورت اسکناس خودداری کنید؛ این یعنی کمترین فکری برای خرید هدیه نکرده اید. حداقل کارت هدیه بدهید یا یک چیزی که به درد آن بنده خدا بخورد.

اگر تولد پسربچه می روید، فقط برای خود پسربچه هدیه بگیرید.

آخر چه معنی دارد تولد پسرها برای مادرشان پارچ و لیوان کادو می برند؟

حال و هوا را بدانید

اگر می خواهید به تولد کسی بروید و نمی دانید باقی مهمان ها چطور افرادی هستند، حتما قبلش یک آماری بگیرید تا فضا را بشناسید.

بعضی تولدها هست که به مجلس عزا بیشتر شبیه است و همه دور تا دور می نشینند، یک نفر شمع را فوت می کند.

کادوها را می دهند، کیک می خورند و تمام. در چنین مراسمی اگر شما با کلاه بوقی وارد مجلس شوید، خودتان را مسخره عالم و آدم کرده اید.

بعضی تولدها هم هستند که زیادی شادند و شاید شما بتوانید با مجلس همراهی کنید.

پس بهتر است نروید. بمانید خانه و سریال کیمیا را تماشا کنید.

 

رعایت کنید

 

یک وقت است جمع دوستانه است و همه همسن و سال.

آن وقت می توانید این قدر توی سر و کله هم بزنید تا خسته شوید، اما یک وقت هم هست که توی مراسم بزرگ تر نشسته و پیرمرد و پیرزنی هستند که خیلی اعصاب سر و صدا ندارند.

پس بی خیال ولوم ۵۰۰ ضبط بشوید و آن قدر شلوغ نکنید تا طرف شاکی شود و یک چیزی به تان بگوید.

 

با جمع باشید

جلسه نقد آثار تجسمی که نیست.

پس خودتان را درگیر شلوغی جمع کنید و حتی شلوغ بازی هم دربیاورید.

در پروسه جذاب کادو باز کردن شرکت کنید و با گفتن جمله این مال کیه این ماله کیه و ادامه آن، تمام کینه های خودتان را خالی کنید.

نروید یک گوشه کز کنید و به حال شاد و شنگول جماعت تاسف بخورید که چقدر وقتشان را بیهوده می گذرانند.

تولد است. کتابخانه که نیست. باید شلوغ کرد.

 

موبایل را خاموش کنید

همین چند ساعت را بی خیال چک کردن آخرین لایک هایتان در اینستاگرام و سرزدن به کانال تلگرام پسران خجسته شوید.

حالا مثلا چه اخباری را از دست می دهید و تا الان که از دست نداده اید، کجا را گرفته اید؟ حالا گیرم که سه ساعت دیگر آخرین پست بهنوش بختیاری را دیدید.

چه فرقی می کند؟ حالا اصلا توی اتک، پنج تا الماس هم از دست دادید.

واقعا مهم است؟ پس موبایلتان  را خاموش کنید و از سر و کله زدن با بچه های کوچک لذت ببرید.

 

بداخلاق نباشید

تولد است دیگر، بعضی ها عادت دارند در تولد با کفش و دمپایی توی خانه راه بروند.

یک وقت ممکن است دستتان را هم لگد کنند.

اما خویشتن دار باشید و فقط لبخند بزنید یا مثلا دیر برسید و همه صندلی ها پر باشد و مجبور باشید روی زمین بنشینید، خب بنشینید.

نه اینکه تا آخر تولد اخم هایتان توی هم باشد و صاحب مجلس را هم ناراحتی کنید.

بعدا که مهمان ها رفتند خودتان را با صندلی ها خفه کنید.

اصلا یکی شان را ببرید خانه!

عکس بیندازید

یکی از بزرگ ترین لذت های جشن تولد، همین قسمت عکس گرفتن است.

الکی خودتان را لوس نکنید که من هر شب خودم را با کتاب های کافکا باد می زنم.

حالا بیایم با شوهرخاله ام عکس بیندازم. توی قاب هم که قرار گرفتید هر ژانگولر بامزه ای اجرا کنید غیر از پدیده منسوخ شده شاخ گذاشتن.

آخر چه کیفی می دهد؟ عکس بقیه را هم خراب نکنید.
برای خنده یک بارش خوب است، اما دومین و سومین بار فقط باعث سبکی خودتان است.

خوره هم نباشید. دو تا عکس انداختید بس است. هی اصرار نکنید از من و همسرم و در و دیوار عکس بگیرید کلاس نگذارید که نه و من هر روز با حامد خورشیدی می روم عکاسی برای گاردین و این مسائل.

با دوربین VGA موبایل هم که شده، عکس بیندازید. خاطره می شود.
مسئله دیگر در عکاسی، فراموش نکردن بزرگ ترهاست.

فقط با همسن هایتان عکس نگیرید. بقیه هم دل دارند.

اصلا بعد ۱۵۰ سال وقتی به عکستان با خاله تان نگاه کنید، کلی کیف می کنید. پس از همه خیلی محترمانه دعوت کنید تا در عکس ها حضور داشته باشند.

غیر از کسانی که با آنها شوخی دارید از باقی افراد حاضر عکس های همین الان یهویی نگیرید.

شاید طرف انگشتش روی دماغش بود! شاید به هر دلیلی دوست نداشت عکسش را بگیرید اجبار که نیست.

از همه عکس می گیرید بعد می گذارید توی اینستاگرام که همین الان یهویی شوهرعمه ام در حال موز خوردن.

از فردایش رابطه تان با خانواده عمه قطع می شود!

 

فیلم برداری کنید

غیر از عکس، فیلم گرفتن هم خیلی حال می دهد.

مخصوصا دیدن فیلم ها بعد از پنج، شش سال یک حس غریب دیگری دارد که باید تجربه اش کنید.

اینجا هم همان توصیه ها درباره عکاسی وجود دارد. از کسی بدون هماهنگی فیلم نگیرید و از در و دیوار هم فیلم نگیرید.

مستند که نمی سازید فیلم تولد است. باید تویش خود متولد، کیک، شمع، کادوها و مهمان ها باشند.

حالا هی بروید از کبریت های سوخته کلوزآپ بگیرید.

 

چه کار کنیم که در جشن تولد خیلی خوش بگذره
چه کار کنیم که در جشن تولد خیلی خوش بگذره

 

طرفتان را بشناسید

بعضی ها هستند که شمع تولد برایشان حیثیتی است و اگر شمع شان را فوت کنید انگار فحش شان داده اید.

پس برای شوخی نروید جلو و شمع را فوت نکنید. بگذارید خودش بعد از کلی آرزو کردن و بستن چشم ها و پرکردن لپ ها با ذوق و شوق شمعش را فوت کند.

اما اگر ازتان خواستند که همه بیایید تا شمع را فوت کنیم باز تریپ روشنفکری و دکتر بودن برندارید که غیربهداشتی است و کیک را تفی می کند.

این همه سال همه کیک تفی خورده اند و هیچی نشده باز هم نمی شود.

 

آواز بخوانید

اصلا هم لوس نیست. خود ما هم می خوانیم.

بیا «تولد تولد تولدت مبارک …» تا آخرش. اصلا قشنگی و بامزگی تولد به همین کلیشه هایش است.

اینکه همه این شعر را با هم بخوانند.

اتفاقا خیلی کار جالبی است و توی فیلم هم عالی می شود.

 

برگزار کننده جشن های تولد به همراه تم های ویژه برای انواع جشن ها با هر گونه سلیقه ای برای افراد کوچک تا بزرگ تشریفات عروس داماد

 

باز هم مراعات کنید

حالا که مراسم تقریبا تمام شده و همه مراحل به خوبی و شادی طی شده است، دیگر بی خود دو ساعت ننشینید و مهمانی را کش ندهید.

مهمانی ای که ساعت هشت و نیم شروع شود تا همان ساعت ۱۱ کافی است، چون میزبان هم حتما خسته شده و این قدر سر و صدا بوده که بنده خدا می خواهد قبل از خواب نیم ساعت آرامش داشته باشد.

پس با یک خداحافظی همه را خوشحال کنید.

میزبان هم هنگام تولد باید کارهایی را انجام دهد

 

فقط لبخند بزنید

فقط مهمانان نیستند که باید مواردی را رعایت کنند تا تولد هرچه بهتر برگزار شود.

میزبان هم می تواند با انجام برخی کارها به بهتر شدن هرچه بیشتر جشن کمک کند.

خسیس نباشید

حالا یا همه پول می گذارند یا اینکه خود میزبان کیک را می خرد.

در هر صورت خست به خرج ندهید و کیک به اندازه مناسب بخرید. اصولا برای هر نفر ۱۰۰ گرم کیک در نظر می گیرند و اگر ۲۰ نفر هستید باید دو کیلو کیک داشته باشید.

پس جوری کیک سفارش ندهید که موقع تقسیم کردن به هر نفر یک ورقه کیک برسد.

شاید مهمان هایتان شام کمتر خورده اند به امید کیک! حواستان باشد.


همسایه را دریابید

بالاخره دو ساعت سر و صدا داشته اید و همسایه های عزیز هم تحمل کرده اند.

پس برای آنکه از صبر و حوصله شان تشکر کرده باشید، برای آنها هم کیک ببرید.

حالا نه به اندازه همه افراد هر خانه، اما هر خانه یک برش را یادتان نرود. این مورد باید در خرید کیک لحاظ شود.

 

زمان را مدیریت کنید

اگر قرار است تولد بچه ها باشد، بی خود مراسم را طولانی نکنید و پروسه فوت کردن شمع و بریدن کیک را عقب نیندازید.

چون تجربه نشان داده بچه ها بعد از ساعت ۹ خوابشان می گیرد و بی اعصاب می شوند و قابلیت آن را دارند تا مجلس را نابود کنند.

پس تا اخلاقشان خوب است و لبخند به لب دارند، ماجرا را فیصله بدهید.

تزیین کنید

حتی اگر یک دانه کاغذ رنگی و کشی دارید هم بزنید به دیوار! اصلا تولد بدون تزیین مثل زرشک پلوی بدون زرشک است و معنایی ندارد.

برای بهتر شدن تزیینات یک گوشه از خانه را انتخاب کنید و آنجا را به عنوان محل جاری مراسم تزیین کنید تا در فیلم و عکس بهتر شود.

وقتی جشن تمام شد، اگر بچه ها بودند بادکنک ها را بین شان تقسیم کنید.

هرچند که معمولا بچه ها تا پایان جشن صبر نمی کنند و باید همان وسط کار بی خیال بادکنک ها بشوید.

 

خوش اخلاق باشید

همان طور که مهمان ها باید خوش اخلاق باشند شما هم باید لبخندتان را تا آخر مجلس حفظ کنید.

حالا ممکن است این وسط دو تا استکان چای هم بریزد روی فرش یا مثلا بچه ها روی مبل راه بروند یا اینکه بچه ای به جای یکی، دو تا شکلات بردارد.

اگر قرار است با این چیزها بداخلاق شوید، اصلا تولد نگیرید.


شام سبک آماده کنید

شاید برنامه تان این طوری بود که شام هم بدهید.

در این مواقع چون معمولا کیک و شیرینی و میوه و شکلات و لبو و ذرت بوداده و این جور هله هوله ها هم هست، یک شام سبک آماده کنید که حتی المقدور نیاز به سفره انداختن هم نداشته باشد.

در چنین مواردی یک ساندویچ کوچک خیلی به کارتان می آید.

 

با این کارها جشن تولد خیلی خوش می گذره

منبع : نمناک

نوشته چه کار کنیم که در جشن تولد خیلی خوش بگذره اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
http://www.arousdamad.net/%da%86%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85-%da%a9%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%ac%d8%b4%d9%86-%d8%aa%d9%88%d9%84%d8%af-%d8%ae%db%8c%d9%84%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%b4-%d8%a8%da%af%d8%b0%d8%b1/feed/ 0
۱۰ ترفند آرايشي پرکاربرد http://www.arousdamad.net/10-%d8%aa%d8%b1%d9%81%d9%86%d8%af-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%d9%8a%d8%b4%d9%8a-%d9%be%d8%b1%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%af/ http://www.arousdamad.net/10-%d8%aa%d8%b1%d9%81%d9%86%d8%af-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%d9%8a%d8%b4%d9%8a-%d9%be%d8%b1%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%af/#respond Sun, 12 Mar 2017 14:22:13 +0000 http://www.arousdamad.net/?p=1537 ۱۰ ترفند آرايشي پرکاربرد ترفندهايي ساده براي اينکه لب‌ها و پوستي شاداب و دندان‌هايي سفيد داشته باشيد. ترفندهايي آرايشي براي صرفه جويي در وقت و هزينه! خوشگل شدن می‌تواند زمان بر باشد، حتی از مراقبت روزانه‌ی پوست تا درست کردن مو و آرایش. شخصا خیلی زمان برای آرایش کردن مداوم ندارم، گرچه این کار را …

نوشته ۱۰ ترفند آرايشي پرکاربرد اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
۱۰ ترفند آرايشي پرکاربرد

ترفندهايي ساده براي اينکه لب‌ها و پوستي شاداب و دندان‌هايي سفيد داشته باشيد. ترفندهايي آرايشي براي صرفه جويي در وقت و هزينه!

خوشگل شدن می‌تواند زمان بر باشد، حتی از مراقبت روزانه‌ی پوست تا درست کردن مو و آرایش.

شخصا خیلی زمان برای آرایش کردن مداوم ندارم، گرچه این کار را دوست دارم.

من همیشه به دنبال راه‌هایی هستم که هم زمان و هم پول را پس انداز کنم.

من امروز ۱۰ ترفند آرایشی را برای اشتراک گذاشتن با شما دارم که همیشه از آن‌ها استفاده می‌کنم.

۱- چهره‌ای شاداب اما گریم شده

آیا کمی کاور روی پوست میخواهید نه گریم و میکاپ؟ کمی از کرم آرایشی خود را (به اندازه‌ی نخود) با مرطوب کننده‌ی روزانه‌ی خود ترکیب کنید تا به راهی سبک برای مرطوب کردن و هموار کردن پوست خودتان دست یابید.

 

۲- لکه های سیاه را از بین ببرید

هنگام آرایش کردن اول به چشم‌ها بپردازید. هنگامی که سایه می‌زنید یک دستمال کاغذی را روی گونه‌هایتان قرار دهید. به این طریق هر ذره‌ای که از سایه یا ریمل می ریزد به راحتی پاک می‌شود و دیگر شما سعی نخواهید کرد تا لکه‌های سیاه را به سختی از روی پوستتان پاک کنید.

 

10ترفند آرایش پرکاربرد
10ترفند آرایش پرکاربرد

۳- نرم کننده‌ی لب (دوستی انعطاف پذیر)

از یک نرم کننده‌ی لب تمیز برای اضافه کردن درخشندگی و رطوبت به گونه‌ها استفاده کنید و یا به عنوان یک هایلایتر زیر تاج ابرو بمالید.

اگر نرم کننده‌ی لب شما هاله‌ای از رنگ صورتی دارد، می‌تواند به عنوان رژگونه برجستگی گونه را دو برابر کند.

 

۴- یک راه سریع برای برجسته کردن لب‌ها

کمی برق لب به مرکز لب پایین بزنید تا لب‌هایتان برجسته به نظر برسد.

ابتدا رژ پایه را بزنید، سپس کمی از برق لب استفاده کنید.

 

۵- پراکنده نشدن رژ لب

برای اینکه از مالیده شدن رژ لب بر دندان‌ها جلوگیری شود، انگشتتان را به داخل دهان برده و لب‌هایتان را ببندید و به آرامی انگشتتان را بیرون بکشید.

این مقداری از رژ لب که ممکن است به دندان‌ها مالیده شود را می‌گیرد.

 

۶- ترفندی آسان برای ریمل‌های سرسخت

باور کنید یا نکنید، روغن زیتون راهی عالی برای پاک کردن ریمل‌های ضدآب است. تکه‌ای پارچه را به روغن زیتون آغشته کنید و به آرامی روی چشمان بسته بمالید تا باقی مانده‌ی ریمل پاک شود.

10ترفند آرایش پرکاربرد
10ترفند آرایش پرکاربرد

۷- تبدیل موی خیس به خشک با سرعتی باور نکردنی

اگر دیرتان شده و وقت کافی ندارید، از یک دستمال توالت برای خشک کردن موهایتان بهره ببرید. این مقدار بیشتری آب نسبت به حوله‌ی حمام جذب می‌کند.

 

۸- راهی برای پوست‌های تیره

همه می‌دانیم تکه‌های خیار روی چشم خستگی را از بین می برد اما شرط می‌بندم نمی‌دانستید که تکه‌های گوجه پوست‌های تیره را روشن می‌کند.

تکه‌های گوجه را به مدت ۱۰ دقیقه روی صورت بگذارید.

این باعث روشن شدن پوست‌های خسته و تیره می‌شود و تیرگی پیشانی را از بین می‌برد.

سپس صورت را با آب بشویید و به وسیله‌ی حوله‌ای با ضربه‌های ملایم خشک کنید.

 

۹- لایه برداری سریع و موثر

ترکیبی از عسل و نمک را در سطح بدن بمالید تا لایه بردای و مرطوب سازی شود. سپس با آب بشویید تا با پوستی جذاب روبرو شوید.

 

۱۰- دندان‌هایی سفید و تمیز

نکته‌ای آشنا: توت فرنگی حاوی اسید مالیک است، می‌تواند لک‌های سطحی را از بین ببرد و برای سفید کردن دندان عالی است.

پس در مواقعی که قصد بیرون رفتن دارید، می‌توانید بعد از غذا کمی توت فرنگی میل کنید.

اگر فصل توت فرنگی نیست، سیب هم معجزه می‌کند.

 

 

منبع :Onefabday

نوشته ۱۰ ترفند آرايشي پرکاربرد اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
http://www.arousdamad.net/10-%d8%aa%d8%b1%d9%81%d9%86%d8%af-%d8%a2%d8%b1%d8%a7%d9%8a%d8%b4%d9%8a-%d9%be%d8%b1%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%af/feed/ 0
تالار پذیرایی قصر پارسیان http://www.arousdamad.net/%d8%aa%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b1-%d9%be%d8%b0%db%8c%d8%b1%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%82%d8%b5%d8%b1-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3%db%8c%d8%a7%d9%86/ http://www.arousdamad.net/%d8%aa%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b1-%d9%be%d8%b0%db%8c%d8%b1%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%82%d8%b5%d8%b1-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3%db%8c%d8%a7%d9%86/#respond Tue, 07 Mar 2017 14:30:30 +0000 http://www.arousdamad.net/?p=1513 تالار پذیرایی قصر پارسیان   تالار تشریفاتی و عروسی قصر پارسیان دارای ظرفیت ۷۰۰ نفر در خیابان دماوند می باشد. تالار پذیرایی قصر پارسیان با بیش از نیم قرن سابقه در سال ۸۵ فعالیت حرفه ای خود را  اغاز نموده است. نقطه ی عطف فعالیت های تالار در سال جاری بوده که با بهره گیری …

نوشته تالار پذیرایی قصر پارسیان اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
تالار پذیرایی قصر پارسیان

 

تالار تشریفاتی و عروسی قصر پارسیان دارای ظرفیت ۷۰۰ نفر در خیابان دماوند می باشد.
تالار پذیرایی قصر پارسیان با بیش از نیم قرن سابقه در سال ۸۵ فعالیت حرفه ای خود را  اغاز نموده است.
نقطه ی عطف فعالیت های تالار در سال جاری بوده که با بهره گیری از بهترین امکانات روز دکوراسیونی مجلل و با شکوه مطابق با قوانین جاری کشور در فضای مشتمل بر دو سالن آقایان و بانوان ، اتاق عقد مجزا و پارکینگ ایجاد کند بر اساس چشم انداز توسعه تالار،توجه و رعایت اصول مشتری مداری و بهبود روزافزون چرخه ی کیفیت همه جانبه از جمله طبخ غذاها به روش استاندارد و مواد اولیه ی مرغوب موردتوجه تیم مدیریت بوده است.

 

بالاترین کیفیت در کنار نازلترین قیمت

 

مشخصات و امکانات تالار پذیرایی سفیران:

 • دارای ظرفیت ۷۰۰ نفر در شرق تهران
 • دارای پارکینگ اختصاصی به ظرفیت ۱۵۰ خودرو
 • دارای اتاق عقد اختصاصی به ظرفیت ۳۰ نفر
 • شمع آرایی – نور پرداری ، گل آرایی و…

 

 

پیشنهاد و سخن آخر:

تالار قصر پارسیان با بیش از نیم قرن سابقه همراه همیشگی شما در جشن ها و مهمانیهای شما بوده و بالاترین کیفیت در کنار نازلترین قیمت شعار همیشگی این تالار می باشد .

تیم سایت عروس داماد این تالار را جزو تالار های اقتصادی دانسته و این تالار را به کسانی که به دنبال تالار با قیمت کم رو به بالا هستند پیشنهاد می کند .

 

 تالار پذیرایی قصر پارسیان دارای جواز کسب از اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس تهران  می باشد که درجه دو  را به خود اختصاص داده است.

خوشحال میشویم نقد و بررسی شما عزیزان را در مورد تالار پذیرایی قصر پارسیان داشته باشیم ، با اینکار شما کمک بزرگی به دیگران در مورد انتخاب درست تالار های پذیرایی  کرده اید.

 

اطلاعات ارتباطی با تالار پذیرایی قصر پارسیان

اطلاعات ارتباطی با تالار پذیرایی قصر پارسیان

 

تالار پذیرایی قصر پارسیان بر روی نقشه

 

تصاویر تالار پذیرایی قصر پارسیان:

نوشته تالار پذیرایی قصر پارسیان اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
http://www.arousdamad.net/%d8%aa%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%b1-%d9%be%d8%b0%db%8c%d8%b1%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%82%d8%b5%d8%b1-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3%db%8c%d8%a7%d9%86/feed/ 0
لبخندی زیبا با دندانهای سفید http://www.arousdamad.net/%d9%84%d8%a8%d8%ae%d9%86%d8%af%db%8c-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d9%81%db%8c%d8%af/ http://www.arousdamad.net/%d9%84%d8%a8%d8%ae%d9%86%d8%af%db%8c-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d9%81%db%8c%d8%af/#respond Mon, 27 Feb 2017 14:41:03 +0000 http://www.arousdamad.net/?p=1507  لبخندی زیبا با دندانهای سفید دندان هایتان را با این نکات حرفه‌ای سفید کنید و در لنز دوربین بدرخشید. ما از بهترین دندان پزشک زیبایی دکتر گرگ لیتوشی (Gregg Lituchy) خواسته‌ایم تا به ما تمام اطلاعات را درباره‌ی داشتن دندان هایی گرگ لیتوشی زیبا و درخشان در روز عروسی بدهد. سفید کنندگی (بلیچینگ) در مطب …

نوشته لبخندی زیبا با دندانهای سفید اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
 لبخندی زیبا با دندانهای سفید

دندان هایتان را با این نکات حرفه‌ای سفید کنید و در لنز دوربین بدرخشید.

ما از بهترین دندان پزشک زیبایی دکتر گرگ لیتوشی (Gregg Lituchy) خواسته‌ایم تا به ما تمام اطلاعات را درباره‌ی داشتن دندان هایی گرگ لیتوشی زیبا و درخشان در روز عروسی بدهد.

سفید کنندگی (بلیچینگ) در مطب

این مرحله شامل استعمال ژل هیدروژن پراکساید برای سفیدسازی دندان ها تنها در یک جلسه است.

دندان پزشک شما این ژل را روی دندان‌های شما استعمال می کند، وقتی که توسط نور این روند فعال سازی شود، پراکساید مولکول‌های اکسیژن را آزاد می‌کند که به مینای دندان نفوذ می‌کند و لکه‌های سیاه را از سطوح داخلی دندان‌ها حذف می‌کند.

 

چه زمانی به مطب مراجعه کنیم؟

۲ الی ۳ هفته قبل از عروسی. دکتر لیتوشی می‌گوید “زیرا این بستگی به نتایج و حساسیت فرد نسبت به این درمان دارد. 

بعد از یک مراجعه به یک متخصص، نسبت به سفیدسازی دندان‌ها در طی چند روز تا یک هفته برنامه ریزی کنید.

این کار شما را از سر لکه‌ها و پلاک‌ها خلاص می‌کند و اجازه می‌دهد تا بلیچینگ بهتر نفوذ کند.”

همزمان تمیز و سفید نکنید: انجام این دو به طور همزمان خطر حساسیت بعد از درمان را بالا می‌برد.

هزینه: به طور متوسط ۱۲۰۰ دلار. این شامل سفیدسازی در مطب به همراه ماده‌ی بلیچینگ است که می‌توانید آن را به خانه ببرید تا نتایج را حفظ کنید.

 

 

با لبخندی زیبا و دندانهای سفید در عکس های خود بدرخشید

 لبخندی زیبا با دندانهای سفید

 

سفیدسازی در خانه

موفقیت با سفیدسازی در خانه.

دکتر لیتوشی می‌گوید: تاثیر این مرحله بستگی دارد به متغیر بودن غلظت بلیچینگ و اینکه چه مدت در تماس با مینای دندان خواهد ماند. سیستم سفیدسازی در خانه نسبت به افراد مختلف کارکرد مختلف دارد.

” بلیچ روی روکش دندان‌ها تا زمانی با مینای دندان‌ها در تماس است تا نتایج قابل توجهی رابدهد. روکش‌های سفیدکننده همراه با استفاده‌ی روزانه از خمیردندان های سفیدکننده راهی به صرفه برای آوردن لبخندی درخشان به خانه است.”

چه زمانی؟ ۲ تا ۳ هقته قبل عروسی، چند روز تا یک هفته بعد از سفیدسازی توسط یک متخصص.

هزینه: بسته به برند و نوع درمان از ۳ تا ۲۰۰ دلار.

نتایج بسیار بستگی به رنگ ابتدایی دندان‌ها دارد دکتر لیتوشی می‌گوید “آنهایی که مینای دندانشان تون رنگ زرد یا قهوه‌ای دارد نسبت به آنهایی که تون سبز دارند نتایج بهتری را مشاهده می‌کنند.”

سیگار کشیدن یا نوشیدن مواد سیاه رنگ احتمال نتیجه‌ی روشن را کاهش می‌دهد.

 

بعد درمان

لیتوشی می‌گوید:

منافذ مینای دندان باز هستند و بعد از کامل شدن بلیچینگ در مطب یا خانه، لکه ها به راحتی می‌توانند نفوذ کنند.

راه کاهش این لکه‌ها دور ماندن از نوشیدنی‌هایی مثل کوکاکولا، شراب قرمز، قهوه و چایی می‌شود.

اگر باید قهوه بنوشید، فورا بعد از نوشیدن از توت فرنگی استفاده کنید و دندانتان را مسواک بزنید.

همچنین از نوشیدنی‌های لیمویی اسیدی و سرکه ی بالزامیک دوری کنید: هردو باعث فرسوده شدن مینای دندان می‌شوند و  سرکه‌ی بالزامیک هم لکه به جا می‌گذارد.

لیتوشی می‌گوید “کرانچی، میوه‌های کال و سبزیجاتی مثل سیب، تربچه، کرفس و کلم پیچ به طور خودکار غذا و باکتری و لکه‌های موجود را از روی دندان‌ها و دهان از بین می‌برند.

شما همچنین می‌توانید قبل از نوشیدن شراب، قهوه و… یک روکش نازک از وازلین را روی دندان بمالید تا به عنوان سد در برابر لکه عمل کند.”

 

لطفا این مقاله هم مطالعه بفرمایید : نکات جالبی در مورد سفید شدن و سفید ماندن دندانها

منبع : bridalguide

 

نوشته لبخندی زیبا با دندانهای سفید اولین بار در عروس داماد | نقد و بررسی خدمات عروسی پدیدار شد.

]]>
http://www.arousdamad.net/%d9%84%d8%a8%d8%ae%d9%86%d8%af%db%8c-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d9%81%db%8c%d8%af/feed/ 0